Dziś mamy 24 kwietnia 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

Chcesz dotrzeć do mieszkańców regionu oraz do lokalnych firm? Artykuł sponsorowany na naszym portalu pozwala przedstawić czytelnikom wiele informacji w obszerny, rzetelny i ciekawy sposób. Ta unikatowa forma prezentacji Twojej działalności ma wiele zalet:

 

  • artykuł sponsorowany jest bardziej wiarygodny od zwykłej reklamy i wzbudza zaufanie;
  • możesz zawrzeć w nim rozbudowany i szczegółowy opis swoich produktów lub usług;
  • w subtelny sposób prezentuje zalety Twojej oferty;
  • pomaga dokonać wyboru i pokazuje firmę w odpowiednim kontekście;
  • a to wszystko przedstawione jest w ciekawej dla czytelnika formie!

Poprzez artykuły sponsorowane mieszkańcy gminy, a także powiatu nakielskiego, dowiedzą się o Twojej działalności. Ponieważ lokalna społeczność jest zainteresowana swoim regionem, a także nowościami i promocjami z okolicy, chętnie czytają tego typu teksty. Dzięki temu efekty artykułów sponsorowanych są często kilkakrotnie wyższe od rezultatów tradycyjnych form reklam. Publikuj u nas i przekonaj się sam!

 
Przykładowe publikacje:

Publikacje dotyczące ofert pracy:

 

Specyfikacja • Wskazówki • Publikacja


Przygotowanie artykułu
Reklamodawca dostarcza materiały związane z publiakcją artykułu. Decyduje o jego kształcie, tym samym ma prawo zastrzec możliwość komentowania artykułu sponsorowanego. W nadtytule lub w treści dodane zostanie określenie: "artykuł sponsorowany" lub „materiał reklamowy” lub "ogłoszenie płatne". Istnieje możliwość zlecenia stworzenia artykułu naszemu działowi reklam. Zleceniobiorca oraz wydawca portalu nie odpowiadają za treść artykułu oraz materiały w nim zawarte.

Lista niezbędnych materiałów

  tytuł artykułu, do 80 znaków ze spacjami;
  lead - zajawka artykułu (do 350 znaków ze spacjami),
  tekst (do 10 tys. znaków ze spacjami),
  zdjęcie wiodące oraz pozostałe zdjęcia o rozmiarze minimum: 800x600px
W przypadku artykułu nadesłanego wszystkie materiały (treść, zdjęcia, video itd.) dostarcza Reklamodawca.

Lista materiałów dodatkowych

baner w treści (maksymalny rozmiar: 450x180px)
zdjęcia do galerii (minimalny rozmiar: 800x600px)
linki w treści (należy wskazać słowa linkujące oraz podać dla nich adres docelowy URL)
film w treści (należy wskazać link do filmu na youtube)
ankieta w treści (należy podać pytanie i odpowiedzi)
W przypadku artykułu nadesłanego wszystkie materiały dodatkowe dostarcza Reklamodawca. Istnieje możliwość zlecenia wykonania baneru, zdjęć oraz filmu.

Publikacja i promocja artykułu

Artykuł w wersji podstawowej będzie opublikowany w środkowej kolumnie oraz w wybranym dziale np. „Fakty”. W momencie publikacji nowych treści, artykuł będzie automatycznie przesuwany w dół, aż znajdzie się w archiwum wiadomości. Istnieje możliwość promocji artykułu na fanpage’u portalu, w boxie "Polecane" oraz poprzez podbicie artykułu w środkowej kolumnie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami - z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień.




Skontaktuj się z nami





tel. 697 222 142





e-mail: reklama@powiat24.pl



 

Marek Kamiński

udostępnij na FB
0

Renta socjalna. Ile wynosi i kto może ją otrzymać?

Renta socjalna to świadczenie, które nie jest uzależnione# ani od stażu pracy, ani od pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Aby jednak móc ją otrzymać, należy spełnić określone warunki. Od marca jej wysokość wzrosła do 1878,91 zł brutto.

(czytaj więcej)
0

Wypłata świadczeń z ZUS. Coraz częściej wpływa na konto

Klienci coraz częściej decydują się na przekazywanie świadczeń# długoterminowych z ZUS, takich jak emerytura, renta czy nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, na swoje konto bankowe. Spośród około 8,8 mln osób, którym ZUS co miesiąc wypłaca świadczenia emerytalno-rentowe 7 mln otrzymuje te środki w formie przelewu na konto w banku. W lutym br. wskaźnik ubankowienia w kraju wyniósł 79,9 proc., a w regionie 81,5 proc.

(czytaj więcej)
0

To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat #odnotowano w Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.

(czytaj więcej)